УКРГАЗБАНК вже видає перші кредити за програмою «Тепла оселя»

01.06.2015
26 травня УКРГАЗБАНК видав перші два кредити за програмою ефективного використання енергетичних ресурсів та енергозбереження «Тепла оселя». Кредити були видані жителям Закарпаття на придбання вікон з двокамерними енергоефективними склопакетами.
Обидва кредити видані строком на 3 роки. Завдяки державній підтримці позичальники отримають відшкодування 30% суми кредитних коштів, залучених на придбання такого склопакету. Виконавцем державної програми та розпорядником виділених на реалізацію коштів є Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України.
«Це наші «перші ластівки» в реалізації програми «Тепла оселя». Ця програма надасть можливість кожному мешканцю ефективно використовувати енергоресурси, а головне - істотно зменшити навантаження на сімейний бюджет, враховуючи суттєве підвищення комунальних платежів. Як державний банк ми плануємо досягти значних результатів у реалізації програм ефективного використання енергетичних ресурсів і вже зараз на розгляді знаходяться близько 20 таких заявок з усієї України. Ми бачимо великі перспективи роботи у цьому секторі, нашими клієнтами, безумовно, стануть як фізичні особи , так і ОСББ та ЖБК. Радий, що українці почали все частіше піклуватися про збереження енергетичних ресурсів, а в результаті отримують суттєву економію власних коштів», - зазначив в.о. Голови Правління УКРГАЗБАНКУ Кирило Шевченко.
Нагадаємо, термін кредитування за програмою «Тепла оселя» становить від 1 до 3 років. Процентна ставка за кредитом – 25% річних. Максимальна сума кредиту – до 50 тис. грн. Детальніше тут.
Програма розроблена на виконання рішення, прийнятого 8 квітня 2015 року Кабінетом Міністрів України, щодо Державної програми стимулювання населення до впровадження енергоефективних заходів шляхом відшкодування частини суми кредиту.
<-- -->